wtorek, 8 grudnia 2015

Jesienny

Jesień dobiega końca chociaż śniegu jeszcze nie widać. Dni coraz krótsze, szaro za oknem. Słońce już nie takie jakie powinno być. Przynajmniej temperatura jest w miarę znośna. Zima coraz bliżej, w sumie to dobrze. Może w końcu minie mi ta jesienna chandra. Nie lubię takiego stanu, czuję się jak w jakimś letargu. Też tak macie? A i oczywiście najważniejsze. W zeszłym tygodniu skończyłam 27 lat! A ja dalej czuję się na 22 ;)


Przejdźmy teraz do makijażu. Nie wiem jak dla was ale dla mnie ten makijaż jest dobry na każdą okazję, na dzień, do pracy, na randkę. Dosłownie na każdą okazję. Uwielbiam ciemne szminki, w szczególności fiolety. A ostatnio szaleję za matowymi pomadkami.

Oczy to niezawodna paleta Urban Decay Naked 3, kredka również z tej firmy. Paleta jest na tyle dobra, że każdy cień idealnie do siebie pasuje, dobrze się rozprowadza. Czasem jak nie mam pomysłu na makijaż albo czasu to wybieram właśnie tę paletę, wiem ze wyjdzie super :) Szminka to Lancome Color Design Fashion Forward (Matte). Piękna szminka i długo się utrzymuje :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz