piątek, 30 maja 2014

Liebster AwardDawno mnie tutaj nie było, dawno. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko tyle, że zaczęłam pracować. Branża hotelarska jest bardzo wymagająca i czasochłonna ;) Po pracy nadrabiam zaległości z dzieciakami. I dlatego nie mam czasu na wrzucanie tutaj jakiś nowości. Ale za to dzisiaj mam tag dla was :)Dziękuje http://zielonookamejkap.blogspot.com/ za otagowanie mnie :)
"Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za dobrze wykonaną robotę. Jest przyznawana dla blogerów o mniejszej licznie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował"Pytania:
1. Skąd pomysł na tworzenie bloga?

Odkąd pamiętam to zawsze prowadziłam jakiś blog. Ten został stworzony po to żeby dzielić się z wami tym co ja czasem zmaluję ;)

2. Twoja najgorsza wpadka makijażowa?

Zastanawiam się nad tym i raczej nic mi nie przychodzi do głowy. Chyba nie było takiej wpadko albo po prostu ja tego nie pamiętam :)

3. Lubisz gotować? Jaka jest Twoja ulubiona potrawa?

Od czasu do czasu lubię gotować. Uwielbiam domową pizzę. Wszelkie makarony i warzywa z sosem serowym. Pycha :D

4. Bez jakiego kosmetyku nie możesz się obejść i dlaczego?

Nie mam jakiegoś jednego, konkretnego kosmetyku. Zawsze używam podkładu, bronzera, pudru, cieni do brwi i standardowo tuszu do rzęs.

5. Co lubisz robić w wolnej chwili?

W wolnej chwili odpoczywam ;) Lubię oglądać filmy albo szukać jakiś nowinek w internecie :)

6. Wolisz czytać książki czy oglądać filmy?

Lubię i czytać książki i oglądać filmy. Jeśli film jest na podstawie książki to wolę najpierw przeczytać książkę. Czasem wolę obejrzeć film bo nie muszę się tak bardzo "wysilać".

7. Uprawiasz jakiś sport?

Tak, bieg z przeszkodami z tacą pomiędzy stolikami ;) A tak serio to czasem biegam albo ćwiczę trochę w domu :)

8. Twój ulubiony kolor?

Wszystkie mocne i "żywe" kolory :) Najbardziej niebieski, fiolet, zieleń, czerwony.
9. Czy wychodząc na zakupy z zamiarem nabycia np. butów wracasz z 2 nowymi ciuszkami, nowym błyszczykiem i kolejną paletką cieni i bez butów?

Oczywiście :D Jak każda kobieta :D Ale przeważnie staram się kupić to co akurat mam zaplanowane :)

10. W makijażu stawiasz na mocniejsze oko czy usta?

Mocne oko i mocne usta :) Czasem razem a czasem osobno, w zależności od humoru i od dnia :)

11. Ile czasu poświęcasz na makijaż w ciągu dnia?

A to zależy od tego o której wstaję. Jeśli muszę być w pracy na 6 rano to starczy mi wtedy na makijaż jakieś 10-15 minut. Natomiast jeśli mogę pozwolić sobie na dłuższe malowanie to nawet godzinę :)
Nie nominuję nikogo :)

2 komentarze: